Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View
| Wi-Fi | Simbassäng Saltvattenspool | Barnvänligt Barnsängar |
| Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View Quarter of Orleans med 1 sovrum, som erbjuder tillgång till nöjesställen som Casino Rouge Et Noir, cirka 4 km bort, kan ta emot upp till 3 gäster. Villan, som ligger ungefär 10 minuters bilfärd från Boardwalk, erbjuder gästerna en terrass med en pool.
Den här villan med 1 badrum har ett väldigt bra läge inom 3 km från Orient Beach, medan natursevärdheter som Pic du Paradis ligger cirka 4,1 km bort. Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Fjärilsfarm som ligger ungefär 15 minuters bilfärd från boendet.
Gästerna kan njuta av utsikten över havet från fönstren. Badrumsfaciliteterna i Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View inkluderar också en duschkabin och en separat toalett. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också för din komfort.
I ett komplett kök finns vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp om du vill laga mat själv. Gästerna kan äta middag på restaurangen Mama Pizza, som ligger mindre än 100 meter bort.
- Flygplatser
- St Martin Esperance Flygplats12 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Portvakt reception
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Saltvattenspool
- Strandparasoll
- Solsängar
- Grill faciliteter
Service
- Hushållning
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View till St Martin Esperance flygplats?
Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View ligger inom 15 minuters bilresa från St Martin Esperance flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View?
Ett utrustat pentry finns på Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View. - ❓
Tillåter Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View husdjur?
Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View?
Ja, en bubbelpool finns på Romantic Sweety Cottage With Its Private Pool & Gorgeous View. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Quarter of Orleanss viktigaste landmärken, inklusive Old Street (4 km), Oyster Bay Beach Resort (1 km) och Front Street, som finns inom 10 minuters bilresa.